Bal sylwestrowy

Jak wyglądają nasze Bale Sylwestrowe?

Dokładamy wiele starań, aby wyglądały jak najlepiej : )
Kilka godzin przed Balem zmieniamy ustawienie stolików grupując je jak na zdjęciach poniżej. Prosimy także naszych gości o przybycie do sali sylwestrowej o godzinie 16:00 celem ustalenia miejsc przy stołach, aby każdy spędził Sylwestra w swoim gronie. Bal rozpoczyna się drugim daniem obiadowym o godzinie 21:00. Zazwyczaj jest to popularny schabowy lub inne „miąsko”. Później na stołach pojawia się zimna płyta, kawa, herbata oraz ciasto, napoje zimne stoją na stołach od samego początku imprezy. O północy podajemy szampana. Następnie otrzymamy barszcz z krokietem/pasztecikiem. Kolejne ciepłe danie o godzinie 2:00 – strogonow.

Jaki mamy sprzęt i jaką muzykę gramy ?

W dwóch naszych najlepszych obiektach oferujemy muzykę na żywo: Lwigród w Krynicy-Zdroju oraz hotel*** Zagroń w Szczyrku. Zatrudniamy tam profesjonalne zespoły muzyczne.
W pozostałych pensjonatach oferujemy muzykę mechaniczną, znajduje się tam nagłośnienie estradowe o mocy od 500 do 2000 Wat RMS. Oprócz tego na każdym balu znajdować się będą: ultrafiolet, kula lustrzana, różne światełka projekcyjne – flowery, zigzag lub podobne oraz maszyna do wytwarzania dymu. Na balu pojawią się znane nam wszystkim przeboje z przeszłości (60′-70′-80′-90′), a także te z aktualnych list przebojów popularnych stacji radiowych.