oferty sylwestrowe

Najczęściej zadawane pytania

1. Zniżki dla większych grup.

Większość osób zapisujących się to pary oraz grupki 4-8 osobowe. Za dużą uważamy zatem grupę powyżej 10 osób dorosłych. Taka grupa może otrzymać zniżkę w wysokości 20zł na każdego dorosłego uczestnika. Jeżeli grupa liczy powyżej 15 osób dorosłych, zniżka wynosi 30zł.
Rabaty grupowe obowiązują przy rezerwacji pobytu na minimum 5 noclegów.

2. Kto może jechać na sylwestra?

Posiadamy oferty dla osób w każdym wieku. Typowe studenckie imprezy odbędą się w pensjonatach: Zofiówka w Szczawnicy oraz w pensjonacie Pod Tatrami w Bukowinie (status studenta nie jest wymagany).
W pozostałych hotelach i pensjonatach przedział wiekowy jest bardzo szeroki, przyjeżdża do nas wielu 30′-40′-latków, a także osoby nieco starsze, ale młode duchem 🙂

3. Jaka jest średnia wieku uczestników?

Na podstawie list gości z lat ubiegłych można zaobserwować pewną prawidłowość – zwykle najtańsze oferty mają niższą średnią wieku, te droższe nieco wyższą. Oczywiście nie oznacza to, że w tych droższych, bardziej komfortowych pensjonatach nie ma osób młodych, wprost przeciwnie, jest tam ich całkiem sporo, ale średnia wieku jest tam jednak nieco wyższa.

 

Dla przykładu w Zofiówce w Szczawnicy, (typowo studencka oferta) 90% uczestników ma mniej niż 25 lat, za to w hotelu Zagroń w Szczyrku średnia wieku dorosłych uczestników oscyluje w luźnym przedziale 30-50 lat.

 

Typowo studenckie turnusy: Zofiówka w Szczawnicy oraz Pod Tatrami w Bukowinie.
Turnusy gdzie zawsze jest dużo młodych osób: Beskid w Krynicy-Zdroju, Panorama w Szczyrku, Horwatówka w Szczawnicy oraz Krokus w Wiśle.
Szeroki przedział wiekowy: Majerczakówka, Chemik i Papiernik w Szczawnicy; Galicya, Lwigród i Mielec w Krynicy-Zdroju oraz Zagroń w Szczyrku.

4. Jak wygląda bal sylwestrowy?
5. Czy kulig jest wliczony w cenę wyjazdu?

Z uwagi na brak możliwości zagwarantowania pogody przy której kulig jest możliwy – nie.

6. Czy jest możliwość pobytu przez krótszy okres niż wybrany turnus (np. tylko 2 dni)?

Najkrótszy możliwy turnus to 3 noclegi. Ilość takich turnusów jest w wielu pensjonatach limitowana, po wyczerpaniu limitu najkrótszy możliwy turnus to 4 noclegi. Oczywiście można przyjechać na krócej, należy jednak opłacić aktualny turnus minimalny.

7. Czy można zrezygnować z wyżywienia lub Balu Sylwestrowego?

Można zrezygnować z udziału w posiłkach, nie wpływa to jednak na cenę turnusu.

Rezygnacja z balu sylwestrowego jest możliwa w wyjątkowych sytuacjach jak np. żałoba.

8. W naszej grupie jest jedna osoba niepełnoletnia...

Taka osoba może wziąć udział w turnusie pod warunkiem, że jedzie pod opieką osoby pełnoletniej wyznaczonej przez rodziców lub jedzie z rodzicami.

9. Dlaczego w formularzu rezerwacyjnym nalezy podać swój nr PESEL?

Nie trzeba. Podanie go wcześniej ułatwia późniejsze zameldowanie w pensjonacie.

Jednocześnie informujemy, że Wasze dane osobowe zostają użyte WYŁĄCZNIE w celu organizacji imprezy i nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym, ani innym uczestnikom imprezy. Przekazujemy je wyłącznie do recepcji pensjonatów w formie list gości z podziałem na pokoje. Nie gromadzimy tych danych.

10. Kiedy poznam nr swojego pokoju?

Zwykle naszych gości zapisujemy od razu na konkretne pokoje. Końcowego rozdziału dokonujemy jednak po zapełnieniu pensjonatu. Czasami zmiany numerów pokoi są nam z góry narzucane przez recepcje z uwagi na np. grupy „świąteczne”, które przedłużają pobyt na dni następne. Jeżeli to tylko możliwe staramy się nie zmieniać już raz przydzielonego numeru pokoju.