Najczęściej zadawane pytania

1. Kto może jechać na sylwestra?

Posiadamy oferty dla osób w każdym wieku. Typowe studenckie imprezy odbędą się w Szczawnicy w pensjonatach : Zofiówka, Majerczakówka i Hutnik oraz w Bukowinie w pensjonacie Pod Tatrami (status studenta nie jest wymagany).
W pozostałych hotelach i pensjonatach przedział wiekowy jest bardzo szeroki, przyjeżdża do nas wielu 30′-40′-latków, a także osoby nieco starsze, ale młode duchem 🙂

2. Jaka jest średnia wieku uczestników?

Na podstawie list gości z lat ubiegłych można zaobserwować pewną prawidłowość – zwykle najtańsze oferty mają niższą średnią wieku, te droższe nieco wyższą. Oczywiście nie oznacza to, że w tych droższych, bardziej komfortowych pensjonatach nie ma osób młodych, wprost przeciwnie, jest tam ich całkiem sporo, ale średnia wieku jest tam nieco wyższa.

 

Dla przykładu w Zofiówce w Szczawnicy, (typowo studencka oferta) 90% uczestników ma mniej niż 25 lat, za to w hotelu Zagroń w Szczyrku średnia wieku dorosłych uczestników może wynieść 30-40 lat.

 

Typowo studenckie turnusy: Zofiówka, Majerczakówka, Hutnik w Szczawnicy oraz Pod Tatrami w Bukowinie.
Turnusy gdzie zawsze jest dużo młodych osób: Beskid w Krynicy-Zdroju, Panorama w Szczyrku oraz Horwatówka w Szczawnicy.
Szeroki przedział wiekowy: Chemik i Papiernik w Szczawnicy; Lwigród i Mielec w Krynicy-Zdroju oraz Zagroń w Szczyrku.

3. Jak wygląda bal sylwestrowy?
4. Czy są jakieś zniżki dla większych grup?

Większość osób zapisujących się to pary oraz grupki 4-8 osobowe. Za dużą uważamy zatem grupę powyżej 10 osób dorosłych. Taka grupa otrzymuje zniżkę w wysokości 20zł na każdego dorosłego uczestnika. Jeżeli grupa liczy powyżej 15 osób, zniżka wynosi 30zł.
Rabaty grupowe obowiązują przy rezerwacji pobytu na minimum 4 noclegi.

5. Czy kulig jest wliczony w cenę wyjazdu?

Z uwagi na brak możliwości zagwarantowania pogody przy której kulig jest możliwy – nie.

6. Czy jest możliwość pobytu przez krótszy okres niż wybrany turnus (np. tylko 2 dni)?

Najkrótszy możliwy turnus to 3 noclegi. Ilość takich turnusów jest w wielu pensjonatach limitowana, po wyczerpaniu limitu najkrótszy możliwy turnus to 4 noclegi. Oczywiście można przyjechać na krócej, należy jednak opłacić aktualny turnus minimalny.

7. Czy można zrezygnować z wyżywienia lub Balu Sylwestrowego?

Można zrezygnować z udziału w posiłkach, nie wpływa to jednak na cenę turnusu.

Rezygnacja z balu sylwestrowego jest możliwa w wyjątkowych sytuacjach jak np. żałoba.

8. W naszej grupie jest jedna osoba niepełnoletnia...

Taka osoba może wziąć udział w turnusie pod warunkiem, że jedzie pod opieką osoby pełnoletniej wyznaczonej przez rodziców lub jedzie z rodzicami.

9. Dlaczego w formularzu muszę podawać swoje dane jak np. nr PESEL?

Nie musisz. Podanie go wcześniej ułatwia późniejsze zameldowanie w pensjonacie.

Jednocześnie informujemy, że Wasze dane osobowe zostają użyte WYŁĄCZNIE w celu organizacji imprezy i nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym, ani nawet innym uczestnikom imprezy.

10. Kiedy poznam nr swojego pokoju?

Naszych gości zapisujemy od razu na konkretne pokoje. Końcowego rozdziału dokonujemy jednak po zapełnieniu pensjonatu. Roszady mają na celu scalenie większych grup by ich pokoje były możliwie jak najbliżej siebie.