oferty sylwestrowe

Sylwester w Wiśle

Sylwester w Wiśle to niezapomniane przeżycie i świetny pomysł na zimowy wypoczynek. Wisła to jedna z najpiękniejszych miejscowości w polskich górach. Znajduje się tuż przy granicy z Czechami, niedaleko stąd także na Słowację. Centrum Wisły położone jest na wysokości 430m n.p.m. Rodowici mieszkańcy Wisły to górale śląscy. Miasto liczy ponad 11 tys stałych mieszkańców i tyle samo miejsc noclegowych w pensjonatach, hotelach i kwaterach prywatnych.
Początki Wisły jako miejscowości turystyczno-wypoczynkowej sięgają XIX wieku. Jest tu około 100 km pieszych szlaków turystycznych oraz 30 wyciągów narciarskich i ok. 25 km tras zjazdowych.  Większość stoków jest oświetlona, trasy są ratrakowane oraz sztucznie dośnieżane. Każdy fan białego szaleństwa znajdzie tu coś dla siebie, są trasy zarówno dla początkujących, jak i wymagających. Są także trasy dla miłośników nart biegowych. Więcej informacji o wyciągach znajdzie w dziale Narty

Dojazd. Najłatwiej dojechać do Wisły pociągiem PKP Intercity (z Warszawy) lub Kolei Śląskich (z Gliwic i Katowic). Na terenie Wisły nie funkcjonuje kasa biletowa. Można je jednak nabyć u konduktora bez dodatkowej opłaty lub zakupić on-line. Decydując się na przyjazd autem radzimy dojechać do Wisły od strony Ustronia, a nie Szczyrku. Droga jest dużo lepsza, szczególnie zimą.

Sylwester w Wiśle – nasze oferty:

Cena za turnus od 740 zł/os

Wolne pokoje: 2-os, 3-os, 4-os
Wolne miejsca: 100+
Bal sylwestrowy: 120 osób
Bal – Muzyka: DJ
Wyżywienie: śn. + obiadokol.
Integracja: po góralsku
Fakultatywne: Kulig

Krokus mieści tuż nad centrum Wisły na zboczu Partecznika na wysokości 529 m n.p.m. w cichej i spokojnej okolicy ze wspaniałym widokiem na góry i miasteczko. Oferuje ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami oraz bezpłatnym WiFi. W Krokusie dostępne są kawiarenka, sauna, siłownia, gabinet masaży, bilard, piłkarzyki oraz stół do tenisa. W cenie posiłki, wieczorek integracyjny z kapelą góralską oraz Bal Sylwestrowy dla 120 osób.  Oferta sylwestrowa dla osób w każdym wieku, także dla dzieci (dostępne pokoje studio).

Opis oferty

Sylwester w Wiśle

Sylwester