oferty sylwestrowe

Rezerwacja

Rezerwacja wstępna

Rezerwacji należy dokonać wypełniając poniży formularz.

Proszę zwrócić szczególną uwagę przy podawaniu swojego adresu mailowego, błąd w adresie uniemożliwi wysłanie do Państwa potwierdzenia rezerwacji.

Rezerwujący otrzymuje dwie wiadomości. Pierwszą niezwłocznie po prawidłowym wypełnieniu formularza oraz drugą po akceptacji rezerwacji przez pracownika Link Travel, w której znajduje się wyliczenie kosztów pobytu, nr konta bankowego oraz ściśle określony tytuł wpłaty, który należy umieścić na przelewie.

Potwierdzenie rezerwacji

– zadatek w wysokości 300zł/osobę należy uregulować w ciągu 2 dni roboczych

– po zaksięgowaniu wpłaty rezerwujący otrzymuje drogą mailową Umowę Świadczenia Usług Turystycznych (PDF). Umowę należy wydrukować, podpisać i odesłać na e-mail jako skan lub wyraźne zdjęcie w ciągu 2 dni od jej otrzymania.

– należy przesłać listę uczestników w formie zwykłego maila: nazwisko, imię, nr telefonu kontaktowego*, wiek, seria i nr dokumentu tożsamości*, adres zamieszkania; (*dotyczy osób pełnoletnich). Jeden uczestnik – jedna linia, dane oddzielone przecinkami w kolejności jak powyżej. Dziękuję 🙂

Reszta należności płatna do dnia:
– 28 listopada
– 9 grudnia – dla rezerwacji dokonanych po 25.X.

Formularz rezerwacjiDane zamawiającego

Imię:

Nazwisko:

Telefon:

Wiek:

Seria i nr dokumentu tożsamości:

Miejscowość:

Kod pocztowy:

Ulica z numerem domu:

E-mail:

Turnus

Nazwa pensjonatu:

Termin pobytu:

Ilość osób:

Średnia wieku osób dorosłych:

Pokoje: (np.: 2-os + 4-os)

Dodatkowe informacje dotyczące pokoi, osób, dzieci, faktury:

Zapoznałem się oraz akceptuję Warunki Uczestnictwa*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Link Travel zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych** obowiązującym od 25 maja 2018.

*Warunki Uczestnictwa

Warunki Uczestnictwa.pdf określają wszelkie prawa i obowiązki Uczestnika jak i Organizatora wynikające z zawarcia Umowy.

**Polityka ochrony danych osobowych

RODO