Rezerwacja

Rezerwacja wstępna

Rezerwacji należy dokonać wypełniając poniży formularz.

Proszę zwrócić szczególną uwagę przy podawaniu swojego adresu mailowego, błąd w adresie uniemożliwi wysłanie do Państwa potwierdzenia rezerwacji.

Rezerwujący otrzymuje dwie wiadomości. Pierwszą niezwłocznie po prawidłowym wypełnieniu formularza oraz drugą po akceptacji rezerwacji przez pracownika Link Travel, w której znajduje się wyliczenie kosztów pobytu, nr konta bankowego oraz ściśle określony tytuł wpłaty, który należy umieścić na przelewie.

Potwierdzenie rezerwacji

– zadatek w wysokości 250zł/osobę należy uregulować w ciągu 24h

– po zaksięgowaniu wpłaty rezerwujący otrzymuje drogą mailową Umowę Świadczenia Usług Turystycznych (PDF). Umowę należy wydrukować, podpisać i odesłać w ciągu 5 dni – najlepiej na e-mail jako skan lub wyraźne zdjęcie.

– należy przesłać listę uczestników: nazwisko imię, adres zameldowania wszystkich zapisanych osób. Jest to konieczne do realizacji Usługi Turystycznej.

Reszta należności płatna do dnia:
– 5 grudnia dla osób zapisanych po 15 października
– 28 listopada dla osób zapisanych do 15 października

Formularz rezerwacjiDane zamawiającego

Imię:

Nazwisko:

PESEL: (pole nieobowiązkowe)

Miejscowość:

Kod pocztowy:

Ulica z numerem domu:

Telefon:

E-mail:

Turnus

Nazwa pensjonatu:

Termin pobytu:

Ilość osób:

Średnia wieku osób dorosłych:

Pokoje:

Dodatkowe informacje dotyczące pokoi, osób, wiek dzieci:

Zapoznałem się oraz akceptuję Warunki Uczestnictwa*. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Podróży Link Travel zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

*Warunki Uczestnictwa

Warunki Uczestnictwa.pdf określają wszelkie prawa i obowiązki Uczestnika jak i Organizatora wynikające z zawarcia Umowy.